Ota yhteyttä

TJK-Automation Oy

Arvon asiakas – energiatehokkaat rakennusautomaatioratkaisut saat meiltä vuosikymmenten vahvalla kokemuksella. Toimimme Espoosta koko Etelä-Suomen alueelle. Ota yhteyttä, niin laaditaan paras toteutus juuri sinun kiinteistösi tarpeisiin! 

Koskelontie 18 A 2
02920 Espoo

info@tjk-automation.fi

Myynti, huolto ja projektit
Jari Husu
040 501 9589
jari.husu@tjk-automation.fi

Timo Kuosmanen
050 554 0252
timo.kuosmanen@tjk-automation.fi

Järjestelmäasiantuntija
Jari Timonen
050 434 5379
jari.timonen@tjk-automation.fi

Huolto ja projektit
Matias Lehtinen
040 484 9094
matias.lehtinen@tjk-automation.fi

Jyri Jaakkola
050 517 2620
jyri.jaakkola@tjk-automation.fi

Joona Konttinen
045 895 3377
joona.konttinen@tjk-automation.fi

Yhteydenottolomake

 

Tietosuojaseloste